Den otevřených dveří

Rozhodli jsme se uspořádat malý den otevřených dveří. Pokud Vás naše stavba zajímá a chtěli by jste si ji prohlédnout na vlastní oči v rozestavěném stavu máte tedy jedinečnou možnost. Den otevřených dveří

Termín konání

Pokud máte chuť přijít podívat se na stavbu pasivního domu prováděného částečně svépomocí máte jedinečnou možnost. Můžete si dům prohlédnout, nahlédnout do výkresů, prohlédnout si fotografie z výstavby. Budeme se snažit odpovědět na Vaše dotazy, v případě většího zájmu se pokusíme obstarat vzorky a propagační letáky k různým materiálům (dřevovláknité materiály, foukaná izolace a pod.). Termín konání dne otevřených dveří jsme určili na sobotu 2.1.2010 v době od 10 do 16 hodin. V době konání bychom již za sebou měli mít blower-door test, hlavní vzduchotěsná vrstva bude viditelná a otestovaná. Možná již budou také položeny přívodní vzduchotechnické kanály v 1.NP. Případné zájemce prosím o přihlášení na naši emailovou adresu nebo ještě lépe v kometářích k tomuto článku. Vstup je volný.

Kde nás najdete

Stavba se nachází v Horních Tošanovicích, okres Frýdek-Místek. Nejsnadněji se k nám dostanete po silnici R48, sjedete na mimoúrovňové křižovatce u Hnojníka. Dále pokračujte na Horní Tošanovice a na křižovatce odbočte na Český Těšín (silnice II/648). Pokračujte stále rovně (vyjedete z obce) asi 1 km z mírného kopce a odbočte doleva na úzkou silnici vedoucí do polí. Ze směru od Českého Těšína obočíte doprava kousek za motelem Na Cymbálku. Odbočka je z obou stran označena jako příjezd k pneuservisu a nachází se u domu se žlutou fasádou. Po úzké silnici pokračujte cca 800 m, naši stavbu již uvidíte.


Autor: RomanPočet zobrazení: 3072 x
Vloženo: 17.11.2009Upraveno: 17.11.2009

   

© kamaro, XHTML 1.1, CSS 2.1, vygenerováno za 0.01 s