Krátce o nás


Co znamená kamaro?

ka - KAtka - většinou se stará o to, abychom neumřeli hlady, nežili ve špíně a byli čistě oblečeni

ma - MArtin - nyní student, převážnou část sezóny tráví v Brně

ro - ROman - většinou se stará o to, abychom se nenudili, organizuje a plánuje naše aktivity

Přezdívku nám vymysleli naši kamarádi P3 a my jsme u ni již zůstali.

naše logo

Většinu lidí zaráží jak může tato nesourodá trojice vůbec spolu fungovat. Nejsme si podobni vzhledově, věkově také není jasné kdo ke komu patří, lidi nechápou jak spolu můžeme vydržet v jedné kanceláři. Prostě taková normální rodinka.

Jak nás kontaktovat?

Pokud budete mít pocit, že nám musíte něco důležitého sdělit, napište nám email na kamaro[zavináč]kamaro.cz. Pokud by jste měli potřebu nás navštívit, tak bydlíme v našem novém domečku Horních Tošanovicích.

Co nás baví?

Cestování
Nejraději jezdíme na vlastní pěst, služeb cestovní kanceláře využíváme pouze ve vyjímečných případech. Většinou vyrážíme bez auta, někdy s kolem, někdy s batohem. Cesty bývají většinou pečlivě naplánované, přesto se jejich plán výrazně mění. A to je právě to, co nás na cestách nejvíc baví. Snažíme se využívat místní dopravu a místní jídlo. Kde budeme spát řešíme až na místě, díky přípravě však míváme nějaké tipy v záloze. Snažíme se také držet nízký rozpočet našich cest, takže nečekejte žádná doporučení na vyjímečné hotely. Máme rádi nedotčenou přírodu, takže se naše dovolené odbývají na horách. Občas ale navštívíme i nějaké vyjímečné město, kostel, mešitu … Nemáme rádi zástupy turistů, takže pokud je to alepoň trochu možné, vyhýbáme se hlavní turistické sezóně.

Fotografování
V podstatě doplňuje naši zálibu v cestování. Katka se většinou snaží kompaktem zachytit přípravu oběda nebo ranní balení stanu, Martin a Roman zkoušejí zachytit atmosféru místa. Ono se to většinou nepodaří, proto se tím taky neživíme.
Po starších kouscích manuálních zrcadlovek jsme podnikli krátký výlet do digitálního světa, abychom skončili u modernější analogové zrcadlovky. Nakonec jsme to všechno zkombinovali a nyní již fotíme digitální zrcadlovkou.

Sport
Jezdíme na kole a na běžkách, chodíme na hory a na sněžnicích. Využíváme kola silniční, horská … Snažíme se prostě držet v dobré kondici …

Projekce
Od 1.9.2017 jsme dvě OSVČ a zabýváme se projekční činností v oblasti dopravních staveb pod značkou KAMARO PROJEKT. V případě Vašeho zájmu jsme shopni a ochotni si odskočit do oblasti pozemních staveb a naprojektovat i dřevostavbu. Pro kancelář jsme vyčlenili místnost v našem domě, zde je také naše sídlo.

Dílna
Poslední dobou jsme se začali věnovat stavbě kol. Postupně se z nás stávají rámaři a učíme se vyrábět atypické rámy na jízdní kola včetně některých doplňků, vše pod značkou kamaro frameworks. Vše je pochopitelně vytvořeno ručně a na míru budoucímu uživateli. Jelikož se nejedná o sériovou produkci a navíc každý kus je originál, můžete si být jisti tím, že na stejném kole opravdu nikoho nepotkáte.

Co nás ještě zaměstnává?

Postupem času vylepšujeme naše bydlení, v oce 2016 jsem stavěl dílnu, v roce 2017 jsme si postavili saunu spojenou s venkovním posezením. Snažíme se najít čas na výlety, ale je to bohužel dost obtížné. Určitě se tedy nenudíme.

   

© kamaro, XHTML 1.1, CSS 2.1, vygenerováno za 0.02 s