Krátce o nás


Co znamená kamaro?

ka - KAtka - většinou se stará o to, abychom neumřeli hlady, nežili ve špíně a byli čistě oblečeni

ma - MArtin - nyní již má vlastní rodinu - manželku Evu a syna Tondu

ro - ROman - většinou se stará o to, abychom se nenudili, organizuje a plánuje naše aktivity

Přezdívku nám vymysleli naši kamarádi a my jsme u ni již zůstali a nadále ji využíváme.

naše logo

Jak nás kontaktovat?

Pokud budete mít pocit, že nám musíte něco důležitého sdělit, napište nám email na kamaro[zavináč]kamaro.cz. Pokud by jste měli potřebu nás navštívit, tak bydlíme v našem domečku Horních Tošanovicích.

Co nás baví?

Cestování
Nejraději jezdíme na vlastní pěst, služeb cestovní kanceláře využíváme pouze ve vyjímečných případech. Většinou vyrážíme bez auta, někdy s kolem, někdy s batohem. Cesty bývají většinou pečlivě naplánované, přesto se jejich plán výrazně mění. A to je právě to, co nás na cestách nejvíc baví. Snažíme se využívat místní dopravu a místní jídlo. Kde budeme spát řešíme až na místě, díky přípravě však míváme nějaké tipy v záloze. Snažíme se také držet nízký rozpočet našich cest, takže nečekejte žádná doporučení na vyjímečné hotely. Máme rádi nedotčenou přírodu, takže se naše dovolené odbývají na horách. Občas ale navštívíme i nějaké vyjímečné město, kostel, mešitu … Nemáme rádi zástupy turistů, takže pokud je to alepoň trochu možné, vyhýbáme se hlavní turistické sezóně.

Fotografování
V podstatě doplňuje naši zálibu v cestování. V poslední době však již nemáme tolik času abychom si s fotkami více hráli a spíše se snažíme archivovat naše vzpomínky.

Sport
Jezdíme na kole a na běžkách, chodíme na hory a na sněžnicích. Využíváme kola silniční, horská a nyní nově máme připravena kola cestovní, speciálně připravená na dlouhé trasy s plnou polní. Snažíme se prostě držet v dobré kondici …

Dílna
Poslední dobou jsem se začal věnovat stavbě kol. Postupně se ze mě stal rámař - vyrábím rámy jízdních kol včetně některých doplňků, vše pod značkou kamaro. Vše je pochopitelně vytvořeno ručně a na míru budoucímu uživateli. Jelikož se nejedná o sériovou produkci a navíc každý kus je originál, můžete si být jisti tím, že na stejném kole opravdu nikoho nepotkáte.

Co nás nyní stále ještě zaměstnává?

Překvapivě je to naše práce, které máme (naštěstí) stále hodně. Jsme rádi za výborné přátelské vztahy s našimi investory, čehož si hodně vážíme. Snažíme se je hlavně nezklamat.

   

© kamaro, XHTML 1.1, CSS 2.1, vygenerováno za 0 s